KURUMSAL

Techmech Türkiye’de liyofilizasyon Makinaları üretimini yapan lider bir kuruluştur. 2011 de attığı temeller üzerine gelişmiş mühendislik çalışmaları ile birlikte ürettiği Freez Dry Makinalarını üretimini gerçekleştirmektedir.

Techmech Liyofilizasyon Makinaları İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesinde ki tesisimizde tasarlanarak geliştirilip üretilmektedir.  Ürettiğimiz makinaların 5 yıllık bir mühendislik ve arge çalışmaları yapılmıştır. 

Techmech küçük çaplı liyofilizasyon makinelerinden endüstriyel üretim yapan liyofilizasyon makinelerine kadar üretim yapmaktadır.

Kondenser kapasitesi 25 kg dan 1000 kg kadar liyofilizasyon makinası üretimini yapmaktayız. Üretimini yapmış olduğumuz makinaları araştırma tesislerinizden tutun ticari amaçlı kurulan endüstriyel kurutucu operasyonlarınıza kadar bir çok alanda kullanılacak makinaların üretimini gerçekleştirmektedir.

Dondurarak kurutma diğer adıyla liyofilizasyon teknolojisi ile Meyveler, Et ve Et Ürünleri, Süt Ürünleri ve Yumurta, Sebzeler, Tatlılar, Yemek Çeşitleri, Belge Koruma,  Müze Koruma ve Teknolojik Sanayi ürünlerini koruma altına alabilir ve doğru muhafaza koşulları altında yıllarca ve hatta yüz yıllarca muhafaza edebilirsiniz.

Tech Mech firması, Türkiye'de kuru dondurma ekipmanları üreticiler alanında lider markadır. Tech Mech fieması, dondurarak kurutma prosesinde kullanılmak üzere yenilikçi yeni konseptlerin öncülüğünü yapmıştır. Gelişmiş mühendislik çalışmaları, Tech Mech Türkiyede geliştirdiği Freeze Dry Sistemi ile birçok alanda adından söz ettirmiştir; gıda kurutma, meyve ve sebze imalatı, müze koruma ve belge kurtarma, gıda koruma ve biyoloji….
Bize Ulaşın.

+90 530 689 28 12

info@techmech.com.tr

Şekerpınar Mah. Tepeören Cad. No: 18 İç Kapı No: 27 Çayırova / KOCAELİ
Yukarı
Copyright © Techmech Freeze Dry Machine - Dondurarak Kurutma Makinaları | 2017
Konya Web Tasarım, Tuyan Tasarım ve Reklam Ajansı